הובלות סטודנטים

       

 

 

 הובלות דירה לסטודנטים

אם אתם סטודנטים,כנראה שרובכם לא עשירים גדולים,ואתם גרים בדירה יחסית קטנה קרוב למקום בו אתם לומדים. דווקא לסטודנטים,שעוברים דירה כמה וכמה פעמים במהלך תקופת הלימודים,ההובלה היא יותר מסובכת ודורשת יותר פרוצדורות. דווקא בגלל זה מומלץ לקחת חברת הובלות שנחשבת למקצועית,כדי שתוכלו לעבור בראש שקט ולהתרכז בלימודים.

 

רוב הסטודנטים כיום גרים בערים בהם הם לומדים או קרוב אליהם,וגרים בנייני קומות,מה שמקשה את העמסה,ההובלה והפריקה לקצת יותר מסובכת.ניסיתם פעם לדרדר מקרר במדרגות או להכניס את המדיח למעלית? טוב,כנראה שזה לא כזה פשוט. מגורים בערים גדולות וצפופות,יכולות לעשות את ההובלה לקשה יותר בגלל בעיות החנייה,פקקי התנועה והעובדה שלסטודנטים אין כל כך הרבה כסף וזמן לבזבז על ההובלה. אבל האמת המרה היא,שחברת הובלות שגובה מחיר זול,יכול לגרום ליותר תקלות,ואז המחיר שמשלמים הוא הרבה יותר גבוה. דווקא בגלל הצורך לחסוך,מומלץ דווקא במקרה הזה להשקיע בחברת הובלות שתספק את השירות הבטוח ביותר. אין צורך להזכיר שאם אתם גרים בדירה גבוהה,אתם תצטרכו להשתמש במנוף,שלוקח עוד כסף. אבל מנוף יכול לחסוך לכם המון כסף על זמן חנייה של המשאית,וגם ההעמסה תהיה הרבה יותר יעילה. דבר חשוב נוסף,הוא הביטוח. אתם לא הייתם רוצים שמשהו יינזק במהלך ההובלה,ההעמסה או הפריקה,ולכן כדאי לבדוק שחברת ההובלות שלכם מספקת לכם ביטוח מקיף על כל רכושכם במקרה של פגיעה בו.

 

בגלל הרצון לחסוך בכסף,מומלץ מאוד לעשות בדיקה מקיפה,ולעשות השוואת מחירים בין חברות ההובלה השונות. כך תוכלו לדעת איזו חברה גובה מכם מחיר מוגזם,ואיזו חברה גובה מחיר סביר ביותר. נכון שסטודנטים תמיד יחפשו את הזול ביותר,אבל במקרה הזה יש להיזהר מאוד,כיוון שיכול מאוד להיות שהמוביל יהיה מוביל בודד עם טנדר קטן ולא יעיל. חשוב מאוד לבדוק שחברת ההובלות היא מקצועית ויעילה,שמעסיקה כמה מובלים ובעלת משאית. בסופו של דבר,אנחנו יכולים לבזבז יותר כסף על שעות חנייה של המשאית,אם יש חוסר בפועלים. לפני שאתם בוחרים את חברת ההובלות שלכם,כדאי לבדוק מעט אם אתם יכולים לקבל המלצות ממכרים שלכם,כדי לוודא שחברת ההובלות היא מקצועית ואמינה,כך שתוכלו לעבור דירה בראש שקט.