שילוח בינלאומי

 שילוח בינלאומי- הפתרון ההגיוני היחיד להעברת משלוחים לחו"ל .

 אחד מהדברים הברורים ביותר שצריך לעשות כשצריך לשלוח סחורה לחו"ל ( גם מנקודת המבט העסקית וגם מנקודת המבט האישית ) הוא שילוח בינלאומי . אין מה לעשות , שילוח בינלאומי הוא לא עניין של מה בכך . שילוח בינלאומי כולל גם כמה סכנות מוחשיות לסחורה שלא תמיד מבוטחת במסגרת העסקה של אותו שילוח בינלאומי .

איך בוחרים שילוח בינלאומי מתאים ?

הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא לחשוב כמה הסחורה חשובה לנו . כלומר , עלינו לחשוב על מצב שבו הסחורה אבדה או ניזוקה ולחשוב כמה זה יהיה אכפת לנו , משמע , פגעה בנו פיננסית ומוראלית . לאחר מכן עלינו למצוא את העסקה המתאימה . וכיצד מוצאים את אותה עסקה מתאימה ? ובכן , העניין הוא כזה – כדי למצוא את אותה עסקה מתאימה אנו צריכים לבצע סקר שוק מקיף ונרחב שמסגרתו נקבל מושג על המחירים השוררים בשוק לאותו שילוח בינלאומי של סחורות שונות . לאחר מכן עלינו לבחון את עניין ההבדלים בין המחירים של החברות השונות – ישנם הבדלים התלויים במוניטין של החברות השונות , ישנם הבדלים הטמונים בסוג הביטוח של שילוח בינלאומי בשל סיבה זו חשוב מאוד לעמוד על הדקויות הללו לעומק ולהבין אותן לפרטי פרטים . אנו צריכים לקרוא את פרטי הביטוח המוצע על ידי אותם חברות שילוח בינלאומי ובשל כך חייבים אנו להבין אילו נקודות חלשות קיימות בעסקה .

לסיכום , שילוח בינלאומי הוא לא עניין של מה בכך . מדובר בעסק כלכלי של רווח והפסד לכל דבר שיכול להיות בעל השלכות רציניות מאוד במישור העסקי במיוחד וגם במישור האישי . שילוח בינלאומי צריך להעשות בחישוב ובמתינות , בבדיקה לעומק של השוק הקיים של חברות שילוח בינלאומי .